Adali Fund I Zi
Adali Fund I Zi
Adali Fund I Zi
Adali Fund I Zi

desire

Adali Fund I Zi

Çmimi €77,90 Çmimi pas zbritjes €44,90
Çmimi për copë  per 
42% Zbritje
Ju Kurseni €33
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Detaje me lesh, dizajn poshtë gjurit, pamje të palosur dhe me stil ... Takoni "The Island Skirt ". Nga një ftesë për të folur për elegancën tuaj deri te ambientet zyrtare, këtë fund poshtë gjurit, të cilin mund ta vishni në shumë vende sipas preferencës, do t’i përshtatet trupit tuaj në mënyrë perfekte me një kallëp të hollë. Fundi Adali, të cilin mund ta kombinoni lehtësisht me setrën Adali , janë perfekte për të zbuluar stilin tuaj elegant.

  • Përshtatjë Slim
  • Poshtë Gjurit
  • Me Patentë
Materiali
  • 52% Poliestër
  • 43% Lesh
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide