Adali Fustan I Kaltër
Adali Fustan I Kaltër
Adali Fustan I Kaltër
Adali Fustan I Kaltër

desire

Adali Fustan I Kaltër

Çmimi €152,90 Çmimi pas zbritjes €89,90
Çmimi për copë  per 
41% Zbritje
Ju Kurseni €63
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustan Adali

Bëhuni gati të shijoni fisnikërinë dhe elegancën në një fustan Adali. Veshja Adali, e cila do të bëhet përfaqësuesi numër një i stilit tuaj elegant të zyrës, ju ofron aliazhin e përsosur të formalitetit dhe komoditetit. Për më tepër, falë pëlhurës së pambukut të përzierjes së leshit, është e mundur të mbash këtë veshje në stil edhe në motin si të nxehtë ashtu dhe të ftohtë.

  • Primer: 100% Viskoyë
  • Kallëp Normal
  • Përmbi Gjuj
  • Mëngë Të Shkurta
  • Mbyllje Me Butona
Materiali
  • 52% Poliestër
  • 43% Lesh
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide