Adali Fustan I Kaltër
Adali Fustan I Kaltër
Adali Fustan I Kaltër
Adali Fustan I Kaltër

desire

Adali Fustan I Kaltër

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €69,90
Çmimi për copë  per 
46% Zbritje
Ju Kurseni €60
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustan Adali

Veshja Adali, e cila është perfekte për adhuruesit e modës të frymëzuar nga thjeshtësia, po përgatitet të zërë vendin e saj si një klasik në veshjet me linjat e saj të thjeshta dhe elegante. Nëse jeni duke kërkuar për një model veshjeje të përjetshëm dhe klasik, mund t'i përshëndetni modelit premium të modës, të veshjes Adali.Kombino dhe me setrën Adali.

  • Primer: 100% Viskozë
  • Përshtatje Slim
  • Përmbi Gjuj
  • Pa Mëngë
  • Jakë V
Materiali
  • 52% Poliestër
  • 43% Lesh
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com