Adali Pantallona Të Kaltër
Adali Pantallona Të Kaltër
Adali Pantallona Të Kaltër
Adali Pantallona Të Kaltër
Adali Pantallona Të Kaltër

desire

Adali Pantallona Të Kaltër

Çmimi €99,90 Çmimi pas zbritjes €77,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €22
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Shtesa perfekte për garderobën tuaj, këto pantallona sjellin një këndvështrim të freskët për klasiken sartoriale. Krijuar me shenja dalluese të siluetit tradicional, një prerje të drejtë dhe një bel të lartë, kjo palë rimagjinohet në një ngjyrë baby blu, duke i dhënë jetë të re formës së rafinuar. Pantallonat e sofistikuara mund të shoqërohen në mënyrë të përsosur me një bluzë të thjeshtë, ose me xhaketën tonë Adali që përputhet për një fund bashkëkohor.!

  • Bel Të Gjatë
  • Gjatësi Deri Te Kyçi Këmbës
  • Regular Fit
  • Prerje të Drejtë
  • Modelja është 177cm, Ka Veshë Masën 36
Materiali
  • 52% Poliestër
  • 43% Lesh
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide