Adali Setër E Kaltër
Adali Setër E Kaltër
Adali Setër E Kaltër
Adali Setër E Kaltër
Adali Setër E Kaltër

desire

Adali Setër E Kaltër

Çmimi €149,90 Çmimi pas zbritjes €69,90
Çmimi për copë  per 
53% Zbritje
Ju Kurseni €80
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Ngritni pamjen tuaj me ngjyrat pastel dhe rrobaqepësi ekspertësh nga Perspective. Kur bëhet fjalë për veshjen "smart-casual", kjo xhaketë,blue e lehtë, vijë gjatë, e bën atë stil të duket i lehtë. Shkrirja pa mundim e stilit të casual me një siluetë të përshtatur, kjo setër me kraharor është një shtesë e gjithanshme për te ju bashkangjitur gardërobës tuaj Pranverore. Përfundoni pamjen me pantallonat tona Adali për të gozhduar tendencën tonale ose visheni mbi xhinset tuaja të preferuara për stil të menjëhershëm.

  • Jakë E Kaltër Setre
  • Mëngë Të Gjata
  • Gjatësi E Mesme
  • Regular Fit
  • Modelja Është 177cm, Ka Veshë Masën 36
Materiali
  • 52% Poliestër
  • 43% Lesh
  • 5% Elastanë

Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com