Adali Setër E Zezë
Adali Setër E Zezë
Adali Setër E Zezë

desire

Adali Setër E Zezë

Çmimi €149,90 Çmimi pas zbritjes €84,90
Çmimi për copë  per 
43% Zbritje
Ju Kurseni €65
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Ngritni pamjen tuaj me ngjyrat pastel dhe rrobaqepësi ekspertësh nga Perspective. Kur bëhet fjalë për veshjen "smart-casual", kjo xhaketë,e zezë, vijë gjatë, e bën atë stil të duket i lehtë. Shkrirja pa mundim e stilit të casual me një siluetë të përshtatur, kjo setër me një kraharor është një shtesë e gjithanshme për te ju bashkangjitur gardërobës tuaj Pranverore. Përfundoni pamjen me pantallonat tona Adali  për të gozhduar tendencën tonale ose visheni mbi xhinset tuaja të preferuara për stil të menjëhershëm.

  • Jakë E Zezë Setre
  • Mëngë Të Gjata
  • Gjatësi E Mesme
  • Regular Fit
  • Modelja Është 177cm, Ka Veshë Masën 36
Materiali
  • 52% Poliestër
  • 43% Lesh
  • 5% Elastanë

Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide