Adan Këmishë Bardhë Kemishe
Adan Këmishë Bardhë Kemishe
Adan Këmishë Bardhë Kemishe

desire

ADAN KËMISHË BARDHË

Çmimi €59,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave

Këmishë me mëngë te gjata,me material të thurur prej pambukut,me mbyllje te butonave,dhe detaje te shiritit

100% Pambuk

Udhezuesi i Permasave - Size Guide