Adan Këmishë Bardhë Kemishe
Adan Këmishë Bardhë Kemishe
Adan Këmishë Bardhë Kemishe
Adan Këmishë Bardhë Kemishe

desire

ADAN KËMISHË BARDHË

Çmimi €64,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave

Këmishë me material pambuku të thurur,me jakë të rumbullakët,mëngë të gjata,dhe mbyllet me zinxhir(patent).

100% Pambuk

Udhezuesi i Permasave - Size Guide