Adelitas Pantallona Zezë Pantallona
Adelitas Pantallona Zezë Pantallona
Adelitas Pantallona Zezë Pantallona
Adelitas Pantallona Zezë Pantallona

desire

ADELITAS PANTALLONA ZEZË

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
56% Zbritje
Ju Kurseni €45
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave

Pantallona 100% tencel,me bel normal,me mbyllje të thurur dhe zinxhir(patent)

100% Tencel
Tencel - është   fibra fije e prodhuar nga ahu ose eukalipt australian, prodhimi i të cilit përfshin përdorimin e nanoteknologjis. Tencel është një plus i madh - 100% eko-mirëdashësi dhe praktike.
Udhezuesi i Permasave - Size Guide