Ady Pantallona Krem Pantallona
Ady Pantallona Krem Pantallona
Ady Pantallona Krem Pantallona
Ady Pantallona Krem Pantallona

desire

ADY PANTALLONA KREM

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €40
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Është ndër modelet e pantallonave të femrave që ju ndihmojnë të shtoni një energji unike në kombinimet tuaja me lidhjen ne bel dhe strukturën e butë..
100% Tencel

Tencel - është fibra fije e prodhuar nga ahu ose eukalipt australian, prodhimi i të cilit përfshin përdorimin e nanoteknologjis.
Tencel është një plus i madh - 100% eko-mirëdashësi.
Udhezuesi i Permasave - Size Guide