Akela Fustan Pembe Fustan
Akela Fustan Pembe Fustan
Akela Fustan Pembe Fustan
Akela Fustan Pembe Fustan

desire

AKELA FUSTAN PEMBE

Çmimi €82,90 Çmimi pas zbritjes €44,90
Çmimi për copë  per 
45% Zbritje
Ju Kurseni €38
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Fustanë këmishë me jakë, mëngë të gjata, epauleta të rregullueshme sipas preferencës së përdorimit, forma e rehatshme që ngushtohen drejt skajit, kombinohen në stile të ndryshme për hijeshinë e përditshme me një pamje të thjeshtë dhe sportive që ju bën të ndiheni rehat me pëlhurë tencel.
100% Tencel
Tencel - është   fibra fije e prodhuar nga ahu ose eukalipt australian, prodhimi i të cilit përfshin përdorimin e nanoteknologjiS. Tencel është një plus i madh - 100% eko-mirëdashësi.

 

Udhezuesi i Permasave - Size Guide