Aks Shall & Kapel Ecru 0004
Aks Shall & Kapel Ecru 0004

desire

Aks Shall & Kapel Ecru 0004

Çmimi €34,90 Çmimi pas zbritjes €24,90
Çmimi për copë  per 
28% Zbritje
Ju Kurseni €10
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Aks Shall & Kapel Ecru

Kushtojini vëmendje kësaj dyshe me teksturën e tyre të butë dhe stilin e thjeshtë! Me setin e shallit dhe kapeles Aks, është e mundur të qëndroni ngrohtë ndërsa dukeni me stil në ditët e ftohta të dimrit. Ju gjithashtu mund të përgatisni kombinimin tuaj për dimër duke veshur këtë model beretë dhe shall me një ngjyrë mbi palltot tuaja të fryra ose palltot me stampa.

Materiali
  • 80% Akril
  • 20% Poliestër

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com