Alain Fund Vjollce 0968
Alain Fund Vjollce 0968
Alain Fund Vjollce 0968
Alain Fund Vjollce 0968

desire

Alain Fund Vjollce 0968

Çmimi €99,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
65% Zbritje
Ju Kurseni €65
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fundi Alain, i cili do të jetë një nga pjesët më pohuese të koleksionit tuaj të fundeve të vjeshtës dhe dimrit me pëlhurën e tij unike të përzier me lesh, ju ndihmon të jeni ajo më me stil si ne zyre si në rrugë. Ky fund i cili shfaq një qëndrim të ekuilibruar me ngjyrën e tij të mrekullueshme dhe modelin e thjeshtë, ju lejon të ruani elegancën tuaj edhe në momentet më të ftohta, falë pëlhurës së tij me teksturë leshi.

Komibnoni me setrën apo pantallonat e koleksionit Alain.

  • Astari: 100% Poliester
  • Modeli: Slim Fit
  • Gjatësia e modelit: poshtë gjurit
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 43% Lesh
  • 52% Poliestër
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com