Alain Pantallona Të Zi 1388
Alain Pantallona Të Zi 1388
Alain Pantallona Të Zi 1388

desire

Alain Pantallona Të Zi 1388

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €79,90
Çmimi për copë  per 
33% Zbritje
Ju Kurseni €40
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Alain Pantallona Të Zi

Pantallonat Alain bëjnë mrekulli në këmbët e holla dhe të gjata me përshtatjen e tyre të rehatshme, këmbën me tub dhe mesin e belit. Fakti që është prodhuar nga një pëlhurë e përzier me lesh e bën atë ideale për kombinimet që do të krijoni në ditët më të vështira të dimrit.

  • Modeli: Modeli slimfit
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - Buton 
Materiali
  • 52% Poliestër
  • 43% Leshë 
  • 5% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide