Alain Pantallona Vjollce 1370
Alain Pantallona Vjollce 1370
Alain Pantallona Vjollce 1370
Alain Pantallona Vjollce 1370
Alain Pantallona Vjollce 1370

desire

Alain Pantallona Vjollce 1370

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
66% Zbritje
Ju Kurseni €80
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Alain Pantallona Vjollce

A jeni gati të keni të gjithë sytë mbi ju me pantallonat Alain? Këto pantallona me këmbë të gjera, të cilat do t'i japin ngjyrë stilit tuaj të zyrës dhe do të jenë kurora e kombinimeve aktive, ju lejojnë të reflektoni stilin tuaj në nivelin më të lartë, edhe në motin më të ftohtë, falë pëlhurës së tyre të përzier me lesh. Duke ofruar një pamje komode me modelin e tyre të belit të lartë, pantallonat Alain bëhen të domosdoshme për stilin e zyrës së vjeshtës dhe dimrit.

Veçoritë e produktit

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - Buton - Ngjitës
  • Lloji i këmbës: Këmbë e drejtë
Materiali
  • 43% Lesh
  • 52% Poliestër
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com