Alain Pantallona Vjollce 1388
Alain Pantallona Vjollce 1388
Alain Pantallona Vjollce 1388
Alain Pantallona Vjollce 1388

desire

Alain Pantallona Vjollce 1388

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
58% Zbritje
Ju Kurseni €70
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Alain Pantallona Vjollce

Trëndafili Redbud nuk ka qenë kurrë kaq elegant: Tani është koha për të sjellë lëvizje të largoj monotonin nga koleksioni juaj dimeror me pantallonatAlain! Pantallonat Alain bëjnë mrekulli në këmbët e holla dhe të gjata me përshtatjen e tyre të rehatshme, këmbën me tub dhe mesin e belit. Fakti që është prodhuar nga një pëlhurë e përzier me lesh e bën atë ideale për kombinimet që do të krijoni në ditët më të ftohta të vjeshtës dhe dimrit.

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - Buton - Ngjitës
Materiali
  • 43% Lesh
  • 52% Poliestër
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com