Alain Setër e Zezë 0920
Alain Setër e Zezë 0920
Alain Setër e Zezë 0920
Alain Setër e Zezë 0920
Alain Setër e Zezë 0920

desire

Alain Setër e Zezë 0920

Çmimi €169,90 Çmimi pas zbritjes €79,90
Çmimi për copë  per 
52% Zbritje
Ju Kurseni €90
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Alain Setër e Zezë

Një setër e stilit minimalist. Nëse dëshironi një pjesë të fortë por të përjetshme në koleksionin tuaj të zyrës dimërore, xhaketa Alain është për ju. Xhaketa Alain është një nga shpëtimtarët e dimrit me pëlhurën e saj të përzier me lesh dhe model të rehatshëm që nuk e shtrëngon trupin.

  • Astari: 100% Poliester
  • Modeli: Slim Fit
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 52% Poliestër
  • 43% Leshë 
  • 5% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com