Alain Setër Vjollce 0920
Alain Setër Vjollce 0920
Alain Setër Vjollce 0920
Alain Setër Vjollce 0920
Alain Setër Vjollce 0920

desire

Alain Setër Vjollce 0920

Çmimi €169,90 Çmimi pas zbritjes €117,90
Çmimi për copë  per 
30% Zbritje
Ju Kurseni €52
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
jackPërshkrimi

Setra Alain Vjollce

Një setër e stilit minimalist vjen së bashku me një vjollce pohuese për të krijuar një setër tërheqëse. Nëse dëshironi një setër të tërheqëse por të përjetshme në koleksionin tuaj të zyrës te sezones vjeshtë-dimër, xhaketa Alain është për ju. Xhaketa Alain është një nga shpëtimtarët e ditëve të ngjeshura të sheshit me pëlhurën e saj të përzier me lesh dhe modelin e rehatshëm që nuk e shtrëngon trupin.

  • Astari: 100% Poliester
  • Modeli: Slim Fit
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë për burra
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 43% Lesh
  • 52% Poliestër
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide