Alfia Bluzë Lejla Bluz
Alfia Bluzë Lejla Bluz
Alfia Bluzë Lejla Bluz
Alfia Bluzë Lejla Bluz

desire

ALFIA BLUZË LEJLA

Çmimi €64,90 Çmimi pas zbritjes €52,90
Çmimi për copë  per 
18% Zbritje
Ju Kurseni €12
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Material i thurur nga viskoza, forma e rehatshme,me butona,jakë këmishe te hapur dhe me mëngë të gjata.
100% Viskozë
Fibrat e viskozës janë bërë nga pulpë druri, për të cilën arsye materiali është quajtur "mëndafshi prej druri". Në të vërtetë, nga ndjesi të prekshme, viskozë shumë shpesh i ngjan një pëlhure natyrale të lëmuar të lehtë
Udhezuesi i Permasave - Size Guide