Alfia Bluzë Bardhe Bluz
Alfia Bluzë Bardhe Bluz
Alfia Bluzë Bardhe Bluz
Alfia Bluzë Bardhe Bluz

desire

ALFIA BLUZË BARDHE

Çmimi €59,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave

Material viskozë i thurur,me mëngë të gjata dhe jakë shall

100% VIiskozë

Tencel - është   fibra fije e prodhuar nga ahu ose eukalipt australian, prodhimi i të cilit përfshin përdorimin e nanoteknologjiS. Tencel është një plus i madh - 100% eko-mirëdashësi.

Udhezuesi i Permasave - Size Guide