Bluz
Bluz
Bluz

desire

Alfia Bluzë e Bardhë dhe Zezë

Çmimi €44,90 Çmimi pas zbritjes €19,90
Çmimi për copë  per 
55% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Bluzë Alfia e Bardhë & Zezë

Përshkrimi së shpejti..

Veçoritë e produktit

  • Së shpejti..
  • Së shpejti..
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com