Aliah Pantallona Mint
Aliah Pantallona Mint
Aliah Pantallona Mint
Aliah Pantallona Mint

desire

Aliah Pantallona Mint

Çmimi €77,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €18
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Aliah Pantallona Mint

Shtoni një të re në veshjen tuaj pohuese me estetikën e modës së pantallonave me këmbë-shkurta që nxjerrin në pah këmbët e hollë dhe elegante. Këto pantallona natyrshëm të rehatshme janë një kandidat për të qenë një nga pjesët e preferuara të veshjet tuaja me modelin dhe cilësinë e pëlhurës.

  • Përshtatje e rehatshme
  • Gjatësia te kyçi i këmbës
  • Me Zinxhir (Patent)
  • Prerje e drejtë
Materiali
  • 100% Tencel
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide