Almira Bluz Lemon Bluz
Almira Bluz Lemon Bluz
Almira Bluz Lemon Bluz

desire

ALMIRA BLUZ LEMON

Çmimi €62,90 Çmimi pas zbritjes €24,90
Çmimi për copë  per 
60% Zbritje
Ju Kurseni €38
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Bluzë me mëngë të gjata e thurur me material viskozë me një jakë vertikale, detaje tërheqëse dhe me lidhëse ne jakë
100% Viskozë
Fibrat e viskozës janë bërë nga pulpë druri, për të cilën arsye materiali është quajtur "mëndafshi prej druri".
Në të vërtetë, nga ndjesi të prekshme, viskozë shumë shpesh i ngjan një pëlhure natyrale të lëmuar të lehtë

.

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com