Almira Bluz Verdhe Maic
Almira Bluz Verdhe Maic
Almira Bluz Verdhe Maic
Almira Bluz Verdhe Maic

desire

ALMIRA BLUZ VERDHE

Çmimi €44,90 Çmimi pas zbritjes €27,90
Çmimi për copë  per 
37% Zbritje
Ju Kurseni €17
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Maic pa  mëngë,me jakën V,dhe detajin transparent rreth jakës.
100% Viskozë
Fibrat e viskozës janë bërë nga pulpë druri, për të cilën arsye mMaicateriali është quajtur "mëndafshi prej druri".
Në të vërtetë, nga ndjesi të prekshme, viskozë shumë shpesh i ngjan një pëlhure natyrale të lëmuar të lehtë
Udhezuesi i Permasave - Size Guide