Almira Bluz Zeze Maic
Almira Bluz Zeze Maic
Almira Bluz Zeze Maic

desire

ALMIRA BLUZ ZEZE

Çmimi €44,90 Çmimi pas zbritjes €22,90
Çmimi për copë  per 
48% Zbritje
Ju Kurseni €22
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave

 

Maic pa  mëngë,me jakën V,dhe detajin transparent rreth jakës.
100% Viskozë
Fibrat e viskozës janë bërë nga pulpë druri, për të cilën arsye mMaicateriali është quajtur "mëndafshi prej druri".
Në të vërtetë, nga ndjesi të prekshme, viskozë shumë shpesh i ngjan një pëlhure natyrale të lëmuar të lehtë
Udhezuesi i Permasave - Size Guide