Almira Maic Bardhë & Hiri Maic
Almira Maic Bardhë & Hiri Maic
Almira Maic Bardhë & Hiri Maic
Almira Maic Bardhë & Hiri Maic

desire

ALMIRA MAIC BARDHË & HIRI

Çmimi €52,90 Çmimi pas zbritjes €27,90
Çmimi për copë  per 
47% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Maic me materialing nga viskoza e thurur,me jaken shirit dhe mëngët shirit,me zinxhir te metalit përpara. 
100% Viskozë
Fibrat e viskozës janë bërë nga pulpë druri, për të cilën arsye materiali është quajtur "mëndafshi prej druri".
Në të vërtetë, nga ndjesi të prekshme, viskozë shumë shpesh i ngjan një pëlhure natyrale të lëmuar të lehtë
Udhezuesi i Permasave - Size Guide