Amber Pantallona Cinnamon 1391
Amber Pantallona Cinnamon 1391
Amber Pantallona Cinnamon 1391
Amber Pantallona Cinnamon 1391

desire

Amber Pantallona Cinnamon 1391

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €54,90
Çmimi për copë  per 
21% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Pantallonat Amber Kanellë

Si thoni te bashkojmë romancën e ngjyrës tuaj të veçantë? Ateher takoni pantallonat Amber. Pantallonat Amber, të cilat do të bëhen të domosdoshme për stilet femërore, ofrojnë një përdorim shumë të rehatshëm me tiparin e belit të lartë dhe detajet e gjera të këmbëve. Pantallonat Amber, të cilat do të jenë në harmoni të përsosur me bluzat e bardha, premtojnë rehati gjatë gjithë ditës falë pëlhurës të tyre 100% pambuk.


---Përshkrimi së shpejti..

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - kapëse
  • Lloji i këmbës: Këmbë e gjerë
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide