Amber Setër Cinnamon 0903
Amber Setër Cinnamon 0903
Amber Setër Cinnamon 0903
Amber Setër Cinnamon 0903
Amber Setër Cinnamon 0903

desire

Amber Setër Cinnamon 0903

Çmimi €109,90 Çmimi pas zbritjes €87,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €22
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Setra Amber Kanellë

Thuaj përshëndetje xhaketës Amber. Ky dizajn i jashtëzakonshëm, ku ngjyra e ngrohtë vjen së bashku me butonin minimalist argjendi dhe detajet e shtrëngimit, sjell një prekje femërore në stilin e xhaketës mashkullore. Bëhuni gati të ndjeni të gjithë sytë mbi ju duke kombinuar xhaketën tuaj Amber me pantallona të së njëjtit koleksion.

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Lloji i mëngës: mëngë shalqiri
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë e gjerë
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide