Andy Bluzë Shumë Ngjyrshe 2583
Andy Bluzë Shumë Ngjyrshe 2583
Andy Bluzë Shumë Ngjyrshe 2583
Andy Bluzë Shumë Ngjyrshe 2583

desire

Andy Bluzë Shumë Ngjyrshe 2583

Çmimi €54,90 Çmimi pas zbritjes €19,90
Çmimi për copë  per 
63% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Andy Bluzë e Shumë Ngjyrshe

Thuaj lamtumirë mediokritetit dhe monotonisë këtë vjeshtë: bluza Andy është e vendosur të tërheqë të gjithë vëmendjen me modelin e saj unik. Kjo bluzë me model pinstripe me rripa të hollë me litar merr një pamje tërheqëse dhe moderne me detajet e litarit të kryqëzuar në bel. Bluza Andy, të cilën mund ta kombinoni me pantallonat dhe setrën Andy të së njëjtës kapsul, i shton lëvizje dhe dinamizëm ditëve të mërzitshme të vjeshtës.

Materiali
  • 65% Polyester
  • 32% Viscose
  • 3% Elastane
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com