Andy Pantallona Shumë Ngjyrësh 1380
Andy Pantallona Shumë Ngjyrësh 1380
Andy Pantallona Shumë Ngjyrësh 1380
Andy Pantallona Shumë Ngjyrësh 1380

desire

Andy Pantallona Shumë Ngjyrësh 1380

Çmimi €74,90 Çmimi pas zbritjes €44,90
Çmimi për copë  per 
40% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Andy Pantallona Shumë Ngjyrësh

E guximshme, pohuese, goditëse: bëhuni gati të takoni pantallonat Andy. Pantallonat Andy, të cilat krijojnë mrekulli veçanërisht në këmbët e gjata dhe të holla me tiparin e tyre të belit të ulët dhe modelin e dobët, mbarten si një yll në modelet minimaliste të pledit. Pantallonat Andy, të cilat janë në harmoni të përsosur me ngjyrat gri, të zeza, të bardha dhe tokësore, janë perfekte për ditët e zyrave ku dëshironi të dukeni këmbëngulës.

Materiali
  • 62% pvs
  • 36% Viscose
  • 2% Poliuretan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com