Andy Setër Shumë Ngjyrshe 0908
Andy Setër Shumë Ngjyrshe 0908
Andy Setër Shumë Ngjyrshe 0908
Andy Setër Shumë Ngjyrshe 0908
Andy Setër Shumë Ngjyrshe 0908
Andy Setër Shumë Ngjyrshe 0908
Andy Setër Shumë Ngjyrshe 0908

desire

Andy Setër Shumë Ngjyrshe 0908

Çmimi €139,90 Çmimi pas zbritjes €107,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €32
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Andy Bluzë e Shumë Ngjyrshe

Setra Andy, një nga përfaqësuesit më të bukur të modelit Piyedepul, synon t'ju ofrojë gjithçka që prisni nga një setër me stil me modelin e saj të hollë.. Xhaketa Andy, të cilën mund ta përdorni së bashku me pantallonat Andy të së njëjtës seri, është perfekte për ditët e zyrave ku dëshironi të krijoni një stil pohues dhe të ndezur.
 

  • Astari: 100% Poliester
  • Modeli: Slim Fit
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Modeli: Piyedepul
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 65% Polyester
  • 32% Viscose
  • 3% Elastane
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide