Angelas Fustan Lila
Angelas Fustan Lila
Angelas Fustan Lila
Angelas Fustan Lila
Angelas Fustan Lila

desire

Angelas Fustan Lila

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €64,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €65
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustan Angelas

Ju mund të zgjidhni lehtësisht veshjen Angelas, ku pëlhura të klasit të parë takohen në një dizajn klasik, në pranverë dhe verë. Një interpretim modern i modelit ikonik të pledit të viteve 70, ky produkt përfundon pak nën indeksin. Gjithashtu, falë fundit të saj në formë A, Angelas mund të lëvizë lirshëm në veshje. Ky fustan i veshur me pled shumë elegant dhe chic kombinon komoditetin dhe estetikën ndërsa tërheq vëmendjen me mbylljen e lundrimit dhe pëlhurën e imët të endur. Ky produkt, të cilin mund ta zgjidhni me lehtësi çdo ditë, ka krahë të gjatë që mund të palosen nëse është e nevojshme. Në varësi të stilit të veshjes Angelas, është e mundur të kombinoheni me atlete të bardha, këpucë me lartësi të ndryshme. është e mundur të arrini elegancë pa përpjekje me veshjen Angelas, e cila lehtë mund të përshtatet me çdo stil.

Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide