Angelas Mantil Lejla
Angelas Mantil Lejla
Angelas Mantil Lejla
Angelas Mantil Lejla

desire

Angelas Mantil Lejla

Çmimi €149,90 Çmimi pas zbritjes €74,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €75
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Mantil Angelas

Ata që kanë prirjen për couture do ta gjejnë veten menjëherë të tërhequr nga ndërtimi i hollësishëm i këtij mantili romantik dhe të lehtë . Kjo pjesë e modës nga koleksioni Perspective Pranveror Veror 2021 është e ngritur përsëri nga mëngët lejla të rrafshta & një rrip deklarimi që janë të dy në kontrast në mënyrë dramatike nga silueta e saj e bardhë byrynxhyk. Shkrirja perfekte e elegancës dhe jokonancës.

Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide