Anja Bluzë Vishnje 2552
Anja Bluzë Vishnje 2552
Anja Bluzë Vishnje 2552

desire

Anja Bluzë Vishnje 2552

Çmimi €49,90 Çmimi pas zbritjes €19,90
Çmimi për copë  per 
60% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anja Bluzë Vishnje

Nëse jeni adhuruese e modeleve unnikei, bluza Anja ju pret këtu si një pjesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Duke pasur një qëndrim unik me ngjyrën e saj të përzemërt, bluza Anja është një pjesë e domosdoshme për femrat me stil me pëlhurën e saj pohuese të ngjashme me lëkurën, dekolte minimale asimetrike dhe modelin slim fit.
 

  • Astari: 97% Poliester 3% Elastane
  • Modeli: Slim Fit
  • Lloji i krahut: Zero krah
  • Lloji i jakës: Qafa e ekuipazhit
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 62% PVS
  • 36% Poliestër
  • 2% Poliuretan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com