Anja Fustan Vishnje 2700
Anja Fustan Vishnje 2700
Anja Fustan Vishnje 2700
Anja Fustan Vishnje 2700
Anja Fustan Vishnje 2700

desire

Anja Fustan Vishnje 2700

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €69,90
Çmimi për copë  per 
41% Zbritje
Ju Kurseni €50
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anja Fustan Vishnje

Kapni elegancën e fustanit me jakë këmishe me fustanin Anja. Fustani Anja, i cili do të jetë i rehatshëm sikur të ishte qepur posaçërisht për ju me strukturën e tij të hollë, lë gjurmë në sezon me modelin e tij me butona dhe ngjyrën unike. Me detajet e mëngës balon dhe gjatësinë mbi gju, ky fustan është ideal për ato momente kur doni të bëni përshtypje me elegancën tuaj.

Materiali
  • 62% PVS
  • 36% Poliestër
  • 2% Poliuretan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com