Anja Këmishë Kafe 0469
Anja Këmishë Kafe 0469
Anja Këmishë Kafe 0469
Anja Këmishë Kafe 0469
Anja Këmishë Kafe 0469

desire

Anja Këmishë Kafe 0469

Çmimi €94,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
68% Zbritje
Ju Kurseni €65
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anja Këmishë Kafe

Si do të donit të zgjonit shpirtin rebel në ju me këmishën Anja? Me detajet e saj provokuese, modelin me mëngë të ulëta dhe pëlhurë të ngjashme me lëkurën, ju mund të përfitoni nga atraktiviteti i modelit të këmishës Anja kur doni të dilni jashtë modës. Pavarësisht nëse e vishni me një crop top të bardhë ose e vishni vetëm, kjo këmishë lëkure është gati të shkëlqejë si një yll në koleksionin tuaj të vjeshtës.

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Lloji i mëngës: Mëngë e ulët
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë këmishë
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 62% PVS
  • 36% Poliestër
  • 2% Poliuretan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com