Anja Pantallona Kafe 1381
Anja Pantallona Kafe 1381
Anja Pantallona Kafe 1381
Anja Pantallona Kafe 1381

desire

Anja Pantallona Kafe 1381

Çmimi €84,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
53% Zbritje
Ju Kurseni €45
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anja Pantallona Kafe

Ylli i një veshjeje nuk duhet të jetë gjithmonë një pjesë kryesore: Mund ta vërtetoni me pantallonat Anja. Me modelin tyre të mrekullueshëm dhe ngjyrën e guximshme, pantallonat Anja, të cilët janë kandidate për të qenë pjesa kryesore e kombinimeve tuaja, i përshtaten në mënyrë të përkryer trupit tuaj me përshtatjen e tyre të rehatshme dhe tiparin e belit të lartë. Rripi elegant me të njëjtin ton dhe detajet e palosshme në zonën e gjurit ju shtojnë pantallonave një ajër elegant.

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - Buton - Ngjitës
Materiali
  • 62% Polyester
  • 36% Poliestër
  • 2% Poliuretan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com