Anja Pantallona Të Gjelbër 1375
Anja Pantallona Të Gjelbër 1375
Anja Pantallona Të Gjelbër 1375

desire

Anja Pantallona Të Gjelbër 1375

Çmimi €74,90 Çmimi pas zbritjes €54,90
Çmimi për copë  per 
26% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anja Pantallona Të Gjelbër

Nëse jeni në kërkim të një modeli pantallonash të rehatshëm dhe elegant, pantallonat Anja vijnë për të përmbushur të gjitha pritjet tuaja. Pëlhura e tyre pohuese e ngjashme me lëkurën është e kombinuar me një model  të zbukuruar me linja të thjeshta, duke krijuar një stil të rehatshëm dhe të këndshëm. Falë tiparit të gjerë të këmbëve, pantallonat Anja, të cilat do të jenë ylli i sportive - me kombinimet me stil, janë lloji ideal për kombinimet e së Premtes të rastesishme.

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
  • Lloji i këmbës: Këmbë e gjerë
Materiali
  • 62% PVS
  • 36% Poliestër
  • 2% Poliuretan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com