Anja Pantallona Vishnje 1377
Anja Pantallona Vishnje 1377
Anja Pantallona Vishnje 1377
Anja Pantallona Vishnje 1377

desire

Anja Pantallona Vishnje 1377

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anja Pantallona Vishnje

Po sikur të shtoni një frymë ajri të pastër në koleksionin tuaj klasik të pantallonave? Njihuni  pantallonat "halo" Anja. Me ngjyrën e tyre fisnike, pëlhurën pohuese të ngjashme me lëkurën dhe modelin e rehatshëm, ky model është ideal për ditët kur dëshironi të jeni ylli i zyrës. Mund të kombinoni pantallonat Anja, të cilat do të përshtaten në mënyrë perfekte me trupin tuaj me modelin e tyre të lartë në bel të prerë në paternin karrotë, me këmishat tuaja të bardha të preferuara.

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
  • Lloji i këmbës: Këmbë e gjerë
Materiali
  • 62% Polyester
  • 36% Poliestër
  • 2% Poliuretan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide