Anja Setër Vishnje 0901
Anja Setër Vishnje 0901
Anja Setër Vishnje 0901
Anja Setër Vishnje 0901

desire

Anja Setër Vishnje 0901

Çmimi €139,90 Çmimi pas zbritjes €69,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €70
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anja Setër Vishnje

Setra Anja, e cila krijon një atmosferë të bukur, është simbol i cilësisë me butonin e saj minimalist të argjendtë dhe detajet modeste të xhepit. Bëhuni gati për të tërhequr të gjithë vëmendjen me këtë setër ngjyrë vishnje.

  • Astari: 100% Poliestër
  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 62% Polyester
  • 36% Poliestër
  • 2% Poliuretan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com