Anke Fustan I Zi 2730
Anke Fustan I Zi 2730
Anke Fustan I Zi 2730

desire

Anke Fustan I Zi 2730

Çmimi €105,90 Çmimi pas zbritjes €74,90
Çmimi për copë  per 
29% Zbritje
Ju Kurseni €31
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anke Fustan I Zi

Me pëlhurën e cilësisë së lartë, një dizajn të thjeshtë dhe detaje elegante të rripit, fustani Anke nuk le të pyesni "Çfarë do të vesh sot?" Ju ofron mundësinë për të krijuar një kombinim elegant dhe të thjeshtë në të njëjtën kohë duke hequr qafe pyetjen. Pamja delikate e dekoltesë bateau krijon një harmoni perfekte me fundin që përfundon në gju, dhe merr një pamje femërore.
 

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të shkurtra
  • Lloji i jakës: Jakë varke
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 98% Acetat
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com