Anke Pantallona Kafe 1389
Anke Pantallona Kafe 1389
Anke Pantallona Kafe 1389
Anke Pantallona Kafe 1389

desire

Anke Pantallona Kafe 1389

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
37% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anke Pantallona Kafe 

Do të ndiheni rehat në çdo kombinim me pëlhurën e butë dhe fleksibël të këtyre pantallonave të detajuara me rrip. Pantallonat Anke mund të përdoren në çdo kohë të ditës me gjatësinë e tyre që përfundon në kyçin e këmbës, prerjen që mbështjell këmbët dhe belin e lartë. Këto pantallona mund t'i kombinoni me bluza të shkurtra dhe të sheshta me taka të shkurtra çdo ditë dhe mund t'i përdorni edhe për evente elegante kur i kombinoni me këmisha elegante dhe stileto.
 

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Slim Fit
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Lloji i mbylljes: zinxhir
  • Lloji i këmbës: Këmbë e hollë
  • Vendi i prodhimit: Turqi
Materiali
  • 98% Acetat
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com