Anke Setër Kafe 0916
Anke Setër Kafe 0916
Anke Setër Kafe 0916
Anke Setër Kafe 0916
Anke Setër Kafe 0916

desire

Anke Setër Kafe 0916

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €74,90
Çmimi për copë  per 
42% Zbritje
Ju Kurseni €55
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anke Setër Kafe

Njihuni me xhaketën Anke, plotësues i stilit klasik! Do të dukeni shkëlqyeshëm me këtë model elegant xhakete për femra, pavarësisht nëse e kombinoni me pantallona të së njëjtës ngjyrë apo me pantallona pëlhure. E projektuar si prerje me dy krahë dhe jakë për meshkuj, ky produkt ka një të çarë në anën e pasme. Nëse dëshironi, mund të krijoni një stil të sofistikuar duke kombinuar xhaketën Anke me një jelek të së njëjtës seri.

Karakteristikat e produktit

  • Astar: 100% poliestër
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i mbylljes: Butona
Materiali
  • 98% Acetat
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com