Anke Jelek Kafe 0293
Anke Jelek Kafe 0293
Anke Jelek Kafe 0293
Anke Jelek Kafe 0293

desire

Anke Jelek Kafe 0293

Çmimi €76,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
54% Zbritje
Ju Kurseni €42
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anke Jelek Kafe

Duke sjellë një këndvështrim krejtësisht të ndryshëm në elegancën e jelekut, jeleku Anke tashmë po zë vendin e tij në mesin e pjesëve të preferuara të sezonit me dizajnin e tij unik. Detajet elegante të butonave në ngjyrë ari, jaka V dhe përshtatja e hollë e bëjnë modelin e jelekut Anke përfaqësuesin numër një të elegancës. Jeleku Anke do të jetë mbështetësi juaj më i madh në ditët kur dëshironi të gjithë sytë drejt jush në zyrë!
 

Karakteristikat e produktit

  • Rreshtimi: 100% poliestër
  • Modeli: Slim Fit
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e shkurtër
  • Lloji i krahut: Pa Krah
  • Lloji i jakës: V-jakë
  • Lloji i mbylljes: Butoni
Materiali
  • 98% Acetat
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com