Ann Këmishë e Bardhë 0468
Ann Këmishë e Bardhë 0468
Ann Këmishë e Bardhë 0468
Ann Këmishë e Bardhë 0468

desire

Ann Këmishë e Bardhë 0468

Çmimi €64,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
46% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Anja Pantallona Vishnje

Një këmishë e domosdoshme në gardërobën e çdo gruaje: Këmisha e bardhë. A jeni gati t'i shtoni një interpretim bashkëkohor kësaj këmishe klasike dhe të përjetshme me modelin e këmishës Ann? Këmisha Ann, e cila është një produkt shpëtuese me stilin e saj të thjeshtë dhe prerjen e lirshme, është përshtatja perfekte për kombinime të rehatshme dhe me stil zyre.

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Madhësia e ndërmjetme
  • Lloji i mëngës: Mëngë e ulët
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë këmishë
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 76% Pambuk
  • 22% Poliestër
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com