Ann Këmishë e Zezë 0471
Ann Këmishë e Zezë 0471
Ann Këmishë e Zezë 0471
Ann Këmishë e Zezë 0471
Ann Këmishë e Zezë 0471

desire

Ann Këmishë e Zezë 0471

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €54,90
Çmimi për copë  per 
21% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Këmisha Ann e Zezë

Këmisha Ann, e cila arrin të shtojë lëvizje në këmishën e zezë zyrtare me modelin e saj "oversize" dhe detajet me mëngë të ulëta, është e përshtatshme për stilin tuaj të zyrës, si dhe për kombinimet e fundjavës. Këmisha Ann e zezë me përzierje pambuku-elastani premton të krijojë mrekulli me xhinse të ngushta, pantallona dhe mini funde.


Veçoritë e produktit

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Madhësia e ndërmjetme
  • Lloji i mëngës: Mëngë e ulët
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë këmishë
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 76% Pambuk
  • 22% Poliestër
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide