Aracely Pantallona Të Zi
Aracely Pantallona Të Zi
Aracely Pantallona Të Zi
Aracely Pantallona Të Zi
Aracely Pantallona Të Zi
Aracely Pantallona Të Zi
Aracely Pantallona Të Zi

desire

Aracely Pantallona Të Zi

Çmimi €82,90 Çmimi pas zbritjes €62,90
Çmimi për copë  per 
24% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Aracely Pantallona Të Zi

Këto pantallona, të cilat plotësojnë në mënyrë të përsosur nevojat e pantallonave të ngushta të zeza, janë një nga pjesët shpëtuese të kombinimeve. Pantallonat Aracely janë të dyja shumë komode dhe mjaft të thjeshta me modelin e tyre të hollë, pantallonat e ngushta me të çara të imëta dhe pëlhurën elastike. Këto pantallona që ekspozojnë kaviljet duken shkëlqyeshëm me takat e lidhura me kyçin e këmbës. është e mundur të krijoni stile këmbëngulëse duke kombinuar pantallonat Aracely me bluza crop.

  • Slim Fit
  • Gjatësi deri te kyci këmbës
  • Mbyllje me zinxhir (patent)
Materiali
  • 97% Viskozë
  • 3% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide