Arlin Setër E Kaltër
Arlin Setër E Kaltër
Arlin Setër E Kaltër

desire

Arlin Setër E Kaltër

Çmimi €149,90 Çmimi pas zbritjes €114,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Arlin Setër

Dallimi i pëlhurës i prodhuar në Itali, modelet shumëngjyrëshe me vija, moda e përjetshme e mëngëve tre çerekë… Njihuni me modelin e setrës Arlin. Ju do të gjeni atë që kërkoni në këtë model për të mirëpritur ardhjen e verës me një setër gazmore. Setra Arlin, e cila do t'ju jap çelësin e një veshje elegante dhe të ndritshme e të rehatshme, nuk ka nevojë për ndonjë detaj tjetër me dizajnin e saj me xhepa të fshehur dhe pa butona. Ndoshta kjo është ajo që i bën këto pjesë shumë më këmbëngulëse, çfarë mendoni?

  • Normal Fit
  • Mëngë tre çerekë
  • Dizajn me vija
  • Astari 100% Viskozë
Materiali
  • 52% Pambuk
  • 33% Polistër
  • 15% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide