Armin Bluzë E Bardhë
Armin Bluzë E Bardhë
Armin Bluzë E Bardhë
Armin Bluzë E Bardhë

desire

Armin Bluzë E Bardhë

Çmimi €49,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
40% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Armin Bluzë

Shpatulla të hapura, dekolte asimetrike, elegancë dhe thjeshtësi… Me modelin e bluzës Armin do të keni sytë nga ju kudo që të shkoni. Këto këmisha të thjeshta, ku mund të përfitoni avantazh falë detajeve të pëlhurave me cilësi të lartë dhe dizajneve, po ju presin ndërsa përshëndetni ditët me diell dhe të nxehtë.

  • Slim Fit
  • Jakë asimetrike
  • Mbyllje me zinxhir
  • Crop Top
Materiali
  • 76% Pambuk
  • 22% Poliestër
  • 2% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide