Armin Këmishë E Bardhë
Armin Këmishë E Bardhë
Armin Këmishë E Bardhë
Armin Këmishë E Bardhë

desire

Armin Këmishë E Bardhë

Çmimi €57,90 Çmimi pas zbritjes €42,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Armin Këmishë

Shtoni një këmishë të re në kombinimet tuaja me estetikën e përjetshme dhe tërheqëse të modelit të këmishës së lidhur në bel. Projektuar në kallëpe normale, këto pjesë arrijnë të minimizojnë ndikimin e temperaturave të nxehta të verës me cilësinë e tyre të lartë të pëlhurës.

  • Slim Fit
  • Mbi gjunjë
  • Mbyllje me zinxhir
Materiali
  • 76% Pambuk
  • 22% Polistër
  • 2% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide